O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2005. Správa registratúry a dlhodobá úschova registratúrnych záznamov ekonomicky aktívnych spoločností a spoločností po konkurze a reštrukturalizácii je naším jediným predmetom činnosti.

Správu registratúry zabezpečujeme formou outsourcingu priamo u odberateľa alebo s možnosťou uloženia a správy registratúrnych záznamov v našich vlastných priestoroch.

Garancia schválenia

Na všetky naše služby správy registratúry poskytujeme garanciu schválenia miestne príšlušným štátnym archívom.

Skúsenosti

Sedemnásť rokov na slovenskom trhu sú skúsenosti, ktoré znamenajú záruku vašej spokojnosti.⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀

Profesionalita

Vysoká odbornosť našich zamestnancov zabezpečuje nadštandardnú kvalitu ponúkaných služieb.

;

rokov na trhu

spokojných klientov

%

spokojnosť

O nás

Od roku 2005 sa špecializujeme na komplexné riešenia pre správu registratúrnych záznamov právnických osôb, obchodných spoločností, orgánov štátnej aj verejnej správy, vzdelávacích inštitúcií, občianskych združení. Postupom času sme sa z malej firmy, sídliacej v malej kancelárii s prenajatým skladom, vypracovali na popredného hráča na poli správy registratúry na slovenskom trhu. Naša spoločnosť sa vyznačuje vysokou odbornosťou našich zamestnancov, ktorí zabezpečujú nadštandardnú kvalitu ponúkaných služieb.

Referencie

Čo o nás napísali naši klienti

Služby Archívnej a registratúrnej spoločnosti s.r.o. pre všetky spoločnosti v rámci nášho holdingu využívame pravidelne už 15 rokov hlavne pri vyraďovacích konaniach našich záznamov. Oceňujme rýchlosť a kvalitu práce od spísania návrhov, cez komunikáciu so štátnym archívom až po konečnú bezpečnú likvidáciu našich dokladov.
Ing. Sylvia Zelmanová

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Archívna a registratúrna spoločnosť s.r.o. nám už viac ako 10 rokov poskytuje komplexné služby v oblasti správy registratúry pri riadení centrálneho registratúrneho strediska. So spoločnosťou sú spokojní všetci zamestnanci Mestského úradu v Žiline, operatívne reagujú na všetky naše požiadavky (odovzdávanie záznamov do strediska, ich zaraďovanie, označovanie, vyraďovanie, vyhľadávanie v nich atď.). Za niekoľkoročnú bezproblémovú spoluprácu ďakujeme.
Ing. Edita Vyletelková

Mestský úrad v Žiline

Spolupráca

Pridajte sa aj vy ku viac ako štyromstovkám spokojných zákazníkov

Správne fungujúca registratúra je jeden zo základných pilierov úspešného podnikania. Jednoduché uloženie a evidencia, rýchle a efektívne vyhľadávanie, ako aj dodržiavanie zákonom stanovených lehôt uloženia a vyraďovanie dokumentov je pre mnohých dôvodom na bolesť hlavy. Pre nás je to hračka.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa s nimi na nás obrátiť.

Kotešová 230, 013 61 Kotešová

Kontaktný formulár

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať.